INFORMACE

arr3Proč zvolit svatební šaty právě od nás? Styl, kvalita a zpracování   Luxusní svatební šaty od DreamHaus.cz jsou ušity výhradně z... arr3U nás platíte pouze za šaty, za nic jiného Milé zákaznice, ptáte se nás, jak je možné, že jsou naše ceny tak nízké. Je to jednoduché. U nás... arr3Svatební šaty - půjčit nebo koupit? Záludná otázka... Svatební šaty je lepší si zakoupit nebo půjčit?   Zřejmě se domníváte, že...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 2 290 Kč (112 €)
NAŠE CENA 8 960 Kč (439 €)
NAŠE CENA 1 390 Kč (68 €)

ŠATY V AKCI

NAŠE CENA 6 990 Kč (343 €)
NAŠE CENA 2 990 Kč (147 €)
NAŠE CENA 3 590 Kč (176 €)

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

 

Úvodní ustanovení 

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě DreamHaus.cz, jehož provozovatelem je DreamHaus.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti jeho zákazníků (kupující) a prodávajícího (DreamHaus.cz).


Objednávka a uzavření kupní smlouvy 

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu DreamHaus.cz jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. 
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouvou se rozumí Vydaná faktura nebo paragon, jež zákazník obdrží společně se zbožím. Kupní smlouva vstupuje v platnost okamžikem úhrady, v případě dobírky převzetím zboží. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: u zboží došlo k neočekávatelnému nárůstu ceny, zboží se již nevyrábí, zboží se vyprodalo a nelze ho doobjednat, cena zboží byla chybně uvedena. Prodávající je povinen o tomto kupujícího informovat - mailem nebo telefonicky. Pokud kupující již toto zboží zaplatil, bude mu odpovídající částka vrácena zpět na účet a k uzavření smlouvy nedojde. 

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je správné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Veškeré údaje musí být pravdivé. 
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Tato adresa musí být v České republice. 
Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny a jeho převzetím. 
Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu DreamHaus.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech dle platného nařízení GDPR.

Dárky

Dovolujeme si zákazníky upozornit, že jednotlivé dárky k nákupu se mohou měnit dle aktuálních sladových zásob. Pokud jsou například k šatům zdarma rukavičky, které skladem po ušití šatů nejsou a jejichž naskladnění by trvalo déle než 3 dny, poté se zašle dárek náhradní, ve stejné hodnotě jako ona přislíbená věc. Děkujeme za pochopení.

Veškeré textilní zboží zakoupené v obchodě www.DreamHaus.cz je nutné nechat čistit v čistírně, nikdy jej nezkoušejte čistit doma, či prát v pračce.

 

Materiály

Obchod www.DreamHaus.cz používá k šití svých textilních výrobků tyto vlákna:

Bavlna, mikrovlákno, satén, tyl, krajka, viskoza, hedvábný crepe-de-chine, vlněný voile, hedvábné mikado double, bavlněný saten, alpakový cibelin, hedvábný doupion, hedvábný crepone, krajka vyšívaná zdobená, efektní organza, krajka macramé, hedvábný twill, elastický saten, bavlněný elastický gabardin, podšívka elastická, umělá kožešina.

 

Míry šatů a prstýnků

Svatební, plesové i společenské šaty jsou ušity na míru zákaznice. Velikostí tabulka je orientační, cena šatů platí pro míry uvedené v popisu šatů. Tedy například od velikosti 2 do velikosti 14. Pokud jsou Vaše míry větší než uvedené v tabulce u velikosti 14, pak šaty není možné za tuto cenu ušít. Šaty Vám větší ušijeme, cena bude navýšena o materiál navíc. Nebo Vám bude ubránanapříklad krajka, tak aby to šaty výrazně nepozměnilo, záleží jak si zákazzník zvolí. Jinak tabulka není důležitá, není třeba se "trefit" do konfekční velikosti, uvedené v tabulce. Pokud se ovšem do tabulky "trefíte" šaty ušijeme dle ní.

 

Pro správné ušití šatů, prosíme o změření následujícího:

obvod hrudníku

obvod pod prsy

obvod pasu

obvod boků

délka od ramene k pasu (měřeno přes prsa, ne z boku)

délka od ramene k bokům (měřeno přes prsa, ne z boku)

výška

výška od ramene k patě + podpatky

Pokud máte postavu v některých partiích, které nejsou uvedené větší, než míra partie nad či pod měřením, nebo máte vysportované ruce, nohy a podobně, je třeba nás o těchto partiích informovat a změřit je. Pokud tedy například máte pod pasem kůži po těhotenství navíc, prosím zmeřte nám i bříško, pokud máte vypracované svaly na ruce a ramenou, změřte nám je. Takto prosíme postupovat u všech "nevšedních" partií, děkujeme :)

 

Pro správné ušití bolerka, prosíme o změření následujícího:

Délka od krku po prsa, měřte pod prsy
Délka od krku po rameno
Délka od ramena po loket
Délka od ramene po rameno

Obvod hrudníku

Obvod pasu

 

Pro správné ušití šatiček pro družičky, prosíme o změření následujícího:

Obvod hrudníku 
Obvod pasu 
Délku od ramene k patě 
Délku od ramene k pasu 
Délku od pasu ke kolenu 
Délku od pasu k patě 
Délku od od krku po rameno 
Délku od ramene k lokti

 

Pro správné ušití spodničky prosíme o změření následujícího:

Obvod pasu

Obvod boků

Délka od pasu po koleno

Délka od kolena k patě

Délka od pasu po paty

Tyto míry nám prosím zasílejte spolu s objednávkou. Stačí je uvést do poznámky v objednávce, nebo následně mailem na adresu info@dreamhaus.cz .

Pokud máte zájem o zkoušku šatů během šití, je třeba si sjednat termín zkoušky alespoň 6 měsíců předem, abychom byli schopni Vás do diaře zkoušek zařadit. 

Pokud se budete chtít objednat později, pokusíme se udělat co je v našich silách, abychom Vás do kalendáře vměstnali, ale zaručit Vám zkoušku nemůžeme na 100%. Děkujeme za pochopení. 

Zkouška samotná probíhá na Plzeňské adrese, kterou najdete níže. Šaty i se švadlenkou tam na Vás budou čekat, stejně jako ostatní materiály, které se na Váš model budou používat + několik dalších podobných, ze kterých si můžete vybrat.

Prstýnky jsou též vyráběny na míru, nabízené velikosti jsou uvedené v popisu u jednotlivých modelů. Pokud nevíte jakou máte velikost, s převodem či jejím určením Vám rádi pomůžeme. Rytiny nenabízíme.

Spodničky, bolerka, podvazky a jiné

Spodničky, bolerka, podvazky nejsou univerzální velikostí, vždy nám napište své míry, pokud spodničku nebo bolerko zakupujte spolu se šaty, bude ušita dle míry uvedené na šatech. Pokud uvedete konfekční velikost, budeme se dotazovat na konkrétní míry.

 

Uvedená cena šatů je vždy za kompletní šaty, včetně materiálu a práce. Částka je konečná. V ceně šatů není příslušenství (spodnička, bolerko, pásek a podobně), toto příslušenství si můžete dokoupit, máte-li o něj zájem. Ceně odpovídá také kvalita materiálu. Čím je produkt dražší, tím jsou i materiály kvalitnější. Například u šatů za 1500,-Kč není použitý ten samý materiál jako u šatů za 7000,-Kč a u těchto zase není použitý ten samý jako u luxusních šatů za 30 000,-Kč. Děkujeme za pochopení.

 

Platební podmínky, expediční lhůty a přepravné 

Veškeré zboží, kromě šatů, sukní a šatů pro družičky expedováno do cca 40-60 dnů, vyjma měsíce ledna, února, března a měsíce května, června a července kdy se expedice veškerého sortimentu může prodloužit o cca 60 dnů k běžné době dodání. Šaty jsou expedovány z pravidla do cca 60 dnů, ve výjimečných případech (například při velkém množství objednávek) se tato lhůta může prodloužit a to až o 60 dnů, zákazník je o tomto prodloužení vždy včas informován, s tímto prodloužením počítejte i od měsíce září do měsíce března (vlivem Vánoc a plesů), děkujeme za pochopení. Doba dodání u dobírek a plateb na splátky je cca 90-120 dnů. Doba dodání se počítá od úhrady objednávky. 

Pokud si zákazník nevyzvedne svou uhrazenou objednávku, nebo objednávku odmítne převzít, a ta bude navrácena obchodu DreamHaus.cz, má obchod právo požadovat po zákazníkovi opětovné poštovné, aby se zboží odeslalo znovu. Odmítne-li zákazník poštovné uhradit, bude uskladněno ve skladových prostorách obchodu DreamHaus.cz za poplatek 50,-Kč/započatý kalendářní den. Pokud si zákazník svoji zásilku nevyzvedne do 3 mesíců od uskladnění, zboží propadá obchodu.

Apelujeme na zákazníky, aby si svatební a plesové šaty zařizovali 6 měsíců před termínem svatby či plesu, nejen že se vyhnete stresu, zdali šaty dojdou včas, ale také bude čas na případnou reklamaci, či úpravy šatů (přidání, ubrání zdobení nebo krajky, došití stuhy v barvě svatby, či jiné opravy, které si budete případně přát). Pokud šaty bude chtít zákazník vrátit (budou vadné, nebo budou jiné a podobně), aby měl dostatek času si zakoupit či půjčit šaty jiné. Opravdu je lepší mít šaty 2 měsíce doma, než týden před termínem shánět po salónech šaty jiné.

Pro zákazníky, kteří na šaty spěchají, nabízíme expres ušití šatů s poplatkem 1300,-Kč. Tento poplatek je nevratný. Expres ušití zkrátí dobu dodání na zhruba polovinu, ale opět platí, že se při velkém množství objednávek, nebo v období před Vánoci může doba dodání prodloužit. O prodloužení termínu budeme zákazníky neprodleně informovat mailem.

Doporučujeme nevěstám, které si nechají ušít šaty na poslední chvíli, aby měli vždy pro všechny případy záložní plán, kdybychom nestihli šaty ušít včas. Například zakoupíte šaty 1. 1. a vdáváte se 1. 3. Doba ušití trvá cca 60 dní, kdyby nastaly komplikace, mějte raději šaty náhradní. Děkujeme za pochopení.

Internetový obchod DreamHaus.cz si vyhrazuje právo pozměnit způsob, nikoli však cenu, dopravy dojde-li k neočekávaným okolnostem.

Internetový obchod DreamHaus.cz si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude zákazník neprodleně informován e-mailem.

Možnosti platby svatebních a plesových šatů:

  1. Platba předem - šatičky nám uhradíte celé předem na bankovní účet, v tomto případě je doprava zdarma.
  2. Platba "na plátky" - Šaty uhradíte na dvakrát během dvou měsíců, v tomto případě je doprava zdarma. Platbu zálohy je třeba provést do 7 dnů od objednání, druhou polovinu do dnů 30 od přijetí zálohy. Pokud druhá splátka nedorazí do 35 dnů od přijetí zálohy, záloha propadá stejně jako v případě nevyzvednutí dobírky.
  3. Platba kombinovaná - Předem nám uhradíte zálohu 50% z ceny šatů, druhou polovinu uhradíte řidiči při převzetí (dobírkou). V tomto případě se dopravné hradí (není-li uvedeno jinak). Pokud dobírku neuhradíte řidiči DPD, nebo České poště a zásilku si nepřevezmete, záloha nám propadá. Tato možnost je pouze do hodnoty šatů 5500,-Kč, nad tuto částku je nutné objednávku uhradit celou. Děkujeme za pochopení.

Vybere-li si zákazník variantu číslo 3 a dobírkovou zásilku nevyzvedne, záloha, kterou uhradil předem na účet propadá, stejně je tomu v případě, zakoupení šatů, uhrazení platby a následnému rozmyšlení si koupě. 

 

Reklamace

Zákazník je povinen si zboží prohlédnout ihned po převzetí zboží, pokud vady zboží nenalezne do 24 hodin od přijetí zboží, nemůže na ně být brán zřetel.

Na reklamaci má nárok každý zákazník. Pokud bude mít kupující jakékoli pochybnosti, může zboží zdarma reklamovat. Zboží může zákazník reklamovat po dobu 2 let od přijetí zboží. Formulář k tomuto účelu najdete níže. Při odelání zboží zákazník zašle číslo zásilky na email info@dreamhaus.cz , mnohdy ČP nedělá svou práci jak má a pokud o zásilce nevíme, nemůžeme ji ani vyzvednout. V případě, že zákazník nám informaci o odeslání zboží nesdělí, nenese obchod DreamHaus.cz žádnou odpovědnost za jeho případné vrácení odesílateli.

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s Reklamačním řádem internetového obchodu DreamHaus.cz a právním řádem platným v ČR.

 

Reklamované zboží zasílejte prosím na adresu k tomuto účelu:
DreamHaus.cz
Táborská 2
326 00 Plzeň

 

Nikdy neuvádějte žádné jméno, pouze firmu.
Děkujeme.

 

Žádáme zákazníky, aby nás vždy o odeslání zásilky informovali. Sdělte nám také číslo zásilky, abychom si ji pohlídali a zbytečně se neukládali na poštách. Doručovaleté ne vždy dělají svou práci, tak, jak by měli. Pokud nám číslo zásilky nesdělíte, nemusíme se vůbec dozvědět, že je uložen na poště a zbytečně se prodlouží vyzvednutí (v případě, že se nám ozvete s dotazem proč je zásilka uložena) nebo se Vám zásilka vrátí, proto nám vždy napište, jde o pár minut. Děkujeme.

 

 

" Reklamační řád" internetového obchodu DreamHaus.cz je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek.

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. 
Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v internetového obchodu DreamHaus.cz. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán. 
Zákazník má právo na vrácení zboží v souladu s Občanským zákoníkem § 1829. Zákazník může vrátit výrobek pouze v souladu se zněním výše uvedeného zákona. 

Svatební, společenské a plesové šaty, stejně jako ostatní zboží vyrábíme na míru zákazníka dle § 1837 nejdou vrátit bez důvodu. Pokud budete na vrácení trvat z jakéhokoli důvodu (nebudou se Vám na sobě líbit, například) pak Vám obchod DreamHaus.cz vrácení umožní, podmínkou je okamžité odeslání po obdržení (nejdéle do 24 hodin), jelikož jde stále o šití na míru, vrací se pouze část platby a to konkrétně 20%, tato částka zahrunuje materiál, ale ne práci na šatech provedenou, nicméně za více šaty pro nás nejsou prodejné, jelikož najít ženu se stejnými mírami a vkusem není lehké, další úprava pro ženu jiné míry jsou další vynaložené náklady. Děkujeme za pochopení.

Odeslání šatů po více jak 24 hodinách od převzetí, se šaty budou považovat za použité a tedy hodnota šatů bude převedena na platbu půjčovného, rozdíl z ceny kupní a půjčovní Vám bude vrácen na bankovní účet.

Zákazníky upozorňujeme, že veškeré fotografie jsou ilustrativní.

Každé šaty jsou šity ručně, našimi švadlenkami, nejde o strojovou výrobu, proto není možné ušít šaty 2x na chlup stejně. Vždy budou mít šaty odchylky. Šaty se šijí dle předlohy, ilustrativní fotografie, šaty jsou její věrnou kopií, nemusí se však shodovat ze 100%. Barva, střih, motivy zůstávají stejné, to znamená, že šaty modré budou modré, černé šaty budou černé, červené budu červené a tak dále. Jednotlivé odstíny se mohou malinko lišit, ale opět ne o moc, zkreslovat mohou i barvy v nastavení Vašeho zařízení (monitor, tablet, telefon….) Odstíny bílé nebo tělové barvy jsou vždy k volbě. Šaty šijeme v bílé, světlé ivory, tmavší ivory, šampaň nebo tělové. V případě tělového odstínu nám sdělte, odstín pokožky (bez opálení, trochu opálená, středně opálená, velmi opálená, tmavá pokožka). Pokud máte běžnou světlou pokožku, nemusíte uvádět nic, čaty ušijeme v běžné tělové barvě. Výjimkou jsou krajky a ostatní materiály, ty se můžou malinko měnit, podobnost minimálně 95% však zůstává zachována. Materiál i krajka odpovídají ceně šatů, nemůže být na šatech například za cenu 4090,-Kč krajka v hodnotě několika set tisíc korun. Stejné je to i s ostatními materiály, které jsou kvalitní, ale ne předražené, jak je tomu u světových značek.  Děkujeme za pochopení. Veškeré šaty mají zdobení, pokud zákazník toto zdobení nechce, prosíme, aby mám tuto informaci sdělil mailem, nebo v objednávce. Děkujeme.

Šaty vždy odpovídají ilustrativní fotografii, pokud dorazí šaty jiné, zákazník má právo šaty vrátit a bude mu vrácena celá finanční částka, včetně poštovného.

U šatů, které nejsou na šněrování je nutné počítat s možností finálních úprav se švadlenkou v místě bydliště zákaznice. Šaty na šněrování se přizpůsobí, u zipů a knoflíčků je to složitější, jelikož tam není žádná možnost variability. Pokud si tedy kupujete šaty na poslední chvíli, jakožto většina nevěst, pak Vám šaty my opravit nestihneme a je rychlejší si šaty nechat upravit v místě bydliště. Pokud máte do termínu ještě zhruba měsíc, šaty Vám samozřejmě upravíme my. Děkujeme za pochopení.

U modelů, kde nabízíme jak šněrování, tak zip je třeba si zvolit výslovně v objednávce, zdali zip nebo šněrování. Pokud si zákaznice nezvolí, je odesílán automaticky model šněrovací. Jestli si o zip zapomenete napsat a šaty jsou již hotové, můžeme šaty předělat na variantu se zipem, cena tohoto úkonu je 800,-Kč, můžeme se zipu také přidělat i ozdobné knoflíčky, je třeba počítat s materiálem za knoflíčky a prací navíc, cena je tedy pohyblivá, záleží kolik knoflíčků si budete přát.

U modelů šatů se zipem není problém našít místo zipu šněrování, cena je totožná jako u předělávky na zip, tedy 800,-Kč. Pokud o tuto změnu máte zájem, prosíme o uvedení do objednávky, nebo emailem, děkujeme.

Servis svatebních a plesových šatů

Na svatební a plesové šaty nabízí firma DreamHaus.cz nejen doživotní záruku, ale také po dobu 2 let tzv. servis. Šaty můžete u nás nechat zmenšit, zkrátit, přešít, zvětšit (například v případě například prodeje šatů je upravíme na postavu nové majitelky), přidat vrstvy tylu, nebo je naopak ubrat…. Zkrátka, cokoli Vás napadne. Cena tohoto úkonu je okolo 10% z nákupní ceny šatů, záleží na náročnosti úkonu, pokud bude nevěsta žádat úkon náročný cena se může navýšit. Kalkulaci ceny vždy víte před zahájením prací a nikdy se nenavyšuje. V případě potřeby dalších materiálů je cena navýšena o onen materiál. Žádat nás můžete i o doplnění zdobení (perliček, flitrů, kamínků, korálků a podobně) cena se odvíjí od hustoty aplikace, tedy pokud si zdobení přejete každý půl centimetr, nebo centimetr, centimetr a půl..... Čím hustší tím je cena vyšší. Kalkulaci Vám vždy zašleme již včetně materiálu, případně materiál můžete k nám dopravit vlastní a hradíte pouze práci.


Reklamační řád 

Na veškeré zboží zakoupení v obchodě www.DreamHaus.cz má zákazník 2 roky záruku dle § 2 161 Občanského zákoníku. na svatební a plesové šaty má zákazník záruku doživotní.

Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí. 

V případě, že dodaný výrobek není ve shodě s kupní smlouvou (rozpor s kupní smlouvou), má kupující právo požadovat buď výměnu věci nebo opravu. Není-li takový postup možný, může požadovat přiměřenou slevu z ceny věci, nebo od smlouvy odstoupit dle § 1829 (je třeba odeslat se zbožím formulář s odstoupením od kupní slouvy). To neplatí, pokud kupující o rozporu s kupní smlouvou věděl, nebo ho sám způsobil. (§ 616 občanského zákoníku) 

Vada odstranitelná: V případě, že vadu lze odstranit, má kupující právo na bezplatné odstranění vady. Není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, může kupující požadovat výměnu výrobku za stejný výrobek, nebo výměnu jeho součásti, pokud se vada týká jen této součásti. Není-li takový postup možný, může kupující žádat přiměřenou slevu z ceny věci, nebo od smlouvy odstoupit. 

Pokud kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě, nebo pro větší počet vad věc řádně užívat, má právo na výměnu věci, nebo od smlouvy odstoupit (je třeba odeslat se zbožím formulář s odstoupením od kupní smlouvy). 

Vada neodstranitelná: Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání řádnému užívání výrobku jako věci bez vady, má kupující právo na výměnu věci, nebo může od smlouvy odstoupit (je třeba odeslat se zbožím formulář s odstoupením, naleznete jej níže). Jde-li o jiné vady a kupující nepožaduje výměnu výrobku má kupující právo na přiměřenou slevu z ceny věci, nebo může od smlouvy odstoupit (je třeba odeslat se zbožím formulář s odstoupením, naleznete jej níže). 

Na žádost kupujícího poskytne DreamHaus.cz zákazníkovi záruku písemnou formou (záruční list). Obsah záručního listu stanoví zákon. Umožňuje-li to povaha věci, je možné vydat kupujícímu místo záručního listu doklad o zakoupení věci obsahující náležitosti stanovené zákonem. 
Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejích dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze tedy považovat za vadu a nelze ji ani reklamovat. 

Reklamaci uplatňuje kupující u prodávajícího. 

Při uplatnění práv z odpovědnosti za vady zboží předloží zákazník doklad o nákupu zboží a záruční list, byl-li mu poskytnut. 

Kupující je povinen odeslat zpět reklamované vracené zboží v obalu, který odpovídá nárokům na přepravu, aby bylo řádně zajištěno před poškozením. 

Reklamované zboží zasílejte na adresu skladu tj. Táborská 2, 326 00 Plzeň. Veškeré kontaktní údaje jsou nedílnou součásti Vydané faktury. Zboží posílejte doporučeně. V případě oprávněné reklamace Vám na základě potvrzení od přepravce (např.Česká pošta) vrátíme vynaložené finanční prostředky. Zásilky zaslané na dobírku odmítneme a vrátí se Vám zpět.

Prodávající nebo jím pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned po řádném předložení zboží k posouzení, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu zboží potřebná k odbornému posouzení vady. Reklamace musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do cca 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne na delší lhůtě. V případě úpravy svatebních a jiných šatů je doba úpravy závislá na náročnosti opravy. Z pravidla šaty upravené odesíláme do cca 30-60-90 dnů, v závislosti na náročnosti prací, výměnu materiálů a podobně. Obecně lze říci, že čím více úkonů, tím delší doba úpravy bude. Doba úpravy může trvat kratší dobu, ale také delší, opravdu záleží na množství zadaných úkonů.

Dodavatel vyrozumí spotřebitele o vyřízení reklamace emailem.

Pokud si Kupující, který reklamuje zboží, zboží nevyzvedne po vyřízení reklamace, tedy do 5 pracovních dnů od obdržení zprávy o vyřízení reklamace, nejpozději však 30 den od uplatnění reklamace dle tohoto reklamačního řádu, uplatní se přiměřeně ustanovení podle § 656 občanského zákoníku o nevyzvednutí věci z opravy pro spotřebitele, popř. ust. § 370 obchodního zákoníku o prodlení na straně věřitele (kupujícího) v návaznosti na ust. § 373 obchodního zákoníku o náhradě škody způsobené nevyzvednutím zboží z opravy pro podnikatele.

Pokud si kupující nevyzvedne reklamovanou věc nejpozději do jednoho měsíce od uplynutí doby, kdy měla být reklamace vyřízena, je povinen zaplatit poplatek za uskladnění, a to ve výši 30,- Kč za každý započatý den prodlení.

Pokud si kupující nevyzvedne reklamovanou věc ve lhůtě šesti měsíců ode dne, kdy byl povinen si ji vyzvednout (tedy do sedmi měsíců od uplynutí lhůty pro vyřízení reklamace), má prodávající právo věc prodat. Je-li prodejci známa adresa kupujícího a jde-li o věc větší hodnoty (Věcí větší hodnoty je věc, jejíž cena ke dni uzavření smlouvy o opravě nebo úpravě věci přesahuje částku 3000 Kč dle nařízení vlády č. 258/1995 Sb.), je prodávající povinen o zamýšleném prodeji kupující předem vyrozumět a poskytnout mu přiměřenou dodatečnou lhůtu k vyzvednutí věci.

Dojde-li k prodeji nevyzvednuté věci, vyplatí prodávající kupujícímu výtěžek prodeje po odečtení poplatku za uskladnění, nákladů prodeje a nákladů poštovného za nevyzvednuté či odmítnuté objednávky. Právo na výtěžek prodeje musí kupující uplatnit u prodávajícího.

Peníze za vrácené nebo reklamované zboží zasíláme výhradně převodem na účet. Číslo účtu prosím připište k vrácenému zboží. Bez písemného potvrzení čísla účtu nelze peníze zaslat.

Nebudete-li spokojeni s výsledkem reklamace, můžete zboží reklamovat opětovně, s uvedením veškerých vad, které zboží nese. Popřípadě se obrátit na subjekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů dle Zákona č. 378/2015 Sb.

Upozorňujeme zákazníky, že stejně jako v salónu, tak i u nás si před svatbou musí šaty nechat vyžehlit, není možné šaty složit tak, aby nikde nevznikl otlak.

Veškeré zboží šijeme nebo vyrábíme na míru pro zákazníka a to včetně snubních prstýnků. V případě zrušení již uhrazené objednávky je zákazníkovi vrácena cena za práci, nikoli za vynaložený materiál, materiál je vždy 80% z prodejní ceny zboží, jelikož se ihned po platbě na prstýncích, šatech, sukních, bolerku, podvazku, závoji, spodničce, rukavičkách a zbylém zboží začíná ihned pracovat, není možné vracet celou částku. Částka za vynaložený materiál propadá obchodu. Děkujeme za pochopení.

Dovolená:

Od 23.12 do 3.1 čerpáme řádnou dovolenou, v tomto období se neodesílají žádné zásilky, v kontaktu s Vámi budou naši operátoři.PROVOZOVATEL:

www.DreamHaus.cz
Marcela Farová
Táborská 2
326 00 PlzeňKONTAKT:
Mail: objednavky@dreamhaus.cz

Web: www.DreamHaus.cz

Facebook: https://www.facebook.com/DreamHaus.cz/ 

Instagram: https://www.instagram.com/dreamhaus.cz/

 

 

ZWFhN