INFORMACE

arr3Proč zvolit svatební šaty právě od nás? Styl, kvalita a zpracování   Luxusní svatební šaty od DreamHaus.cz jsou ušity výhradně z... arr3U nás platíte pouze za šaty, za nic jiného Milé zákaznice, ptáte se nás, jak je možné, že jsou naše ceny tak nízké. Je to jednoduché. U nás... arr3Svatební šaty - půjčit nebo koupit? Záludná otázka... Svatební šaty je lepší si zakoupit nebo půjčit?   Zřejmě se domníváte, že...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 6 380 Kč (266 €)
NAŠE CENA 7 390 Kč (308 €)
NAŠE CENA 1 690 Kč (70 €)

ŠATY V AKCI

NAŠE CENA 6 990 Kč (291 €)
NAŠE CENA 2 990 Kč (125 €)
NAŠE CENA 4 990 Kč (208 €)

PLATBY ŠATŮ
Možnosti platby svatebních a plesových šatů

Milé zákaznice,

předem Vám děkujeme za důvěru, kterou v nás vkládáte. Velmi si ji vážíme a snažíme se, aby Váš den D, ples nebo společenská událost, byl díky (nejen) našim šatům nezapomenutelný :)

Možnost platby je u nás následující:

1. Platba předem - šatičky nám uhradíte celé předem na bankovní účet, v tomto případě je doprava zdarma.

2. Platba "na plátky" - Šaty uhradíte na dvakrát během dvou měsíců, v tomto případě je doprava zdarma. Platbu zálohy je třeba provést do 7 dnů od objednání, druhou polovinu do dnů 30 od přijetí zálohy. Pokud druhá splátka nedorazí do 35 dnů od přijetí zálohy, záloha propadá stejně jako v případě nevyzvednutí dobírky.

3. Platba kombinovaná - Předem nám uhradíte zálohu 50% z ceny šatů, druhou polovinu uhradíte řidiči při převzetí (dobírkou). V tomto případě je dopravné 149,-Kč. Pokud dobírku neuhradíte, záloha propadá.

4. Platba předem + Expres ušití - Platba se provádí předem, celých šatů, dobu dodání expres zkrátí na polovinu, tedy na cca 30-40 dnů. Služba expresu je zpolatněná částkou 1300,-Kč. Tuto službu můžete využít jak u šatů, tak i sukní.

Přejeme Vám příjemné vybírání šatů ať svatebních, nebo plesových Váš tým DreamHaus.cz

MzYwMDkyNz