INFORMACE

arr3Proč zvolit svatební šaty právě od nás? Styl, kvalita a zpracování   Luxusní svatební šaty od DreamHaus.cz jsou ušity výhradně z... arr3U nás platíte pouze za šaty, za nic jiného Milé zákaznice, ptáte se nás, jak je možné, že jsou naše ceny tak nízké. Je to jednoduché. U nás... arr3Svatební šaty - půjčit nebo koupit? Záludná otázka... Svatební šaty je lepší si zakoupit nebo půjčit?   Zřejmě se domníváte, že...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 7 390 Kč (362 €)
NAŠE CENA 9 900 Kč (485 €)

ŠATY V AKCI

NAŠE CENA 7 590 Kč (372 €)
NAŠE CENA 4 900 Kč (240 €)
NAŠE CENA 6 990 Kč (343 €)


Svatební šaty - půjčit nebo koupit?

Záludná otázka... Svatební šaty je lepší si zakoupit nebo půjčit?

 

Zřejmě se domníváte, že vlastní šaty jsou zbytečné, nepotřebné – raději si šaty půjčíte a ušetříte. Ono to tak ve většině případů být nemusí. Níže najdete několik základních důvodů, proč je lepší si šaty zakoupit než půjčit.

Rozdíl v ceně za půjčení a prodej není u nás žádný.
Pokud si koupíte šaty od světových návrhářů, bude se opravdu jednat o vysokou částku – takové šaty se pohybují v řádu desítek až sta tisíc korun. U takových se vám určitě vyplatí půjčení. 

Naopak šaty od nás Vás vyjdou stejně jako půjčovné. Šijeme šaty pro mnoho salónů v ČR, takže je možné, že náš model budete mít v den D na sobě půjčený za stejnou, nebo vyšší cenu, než byste zaplatila u nás.

Proč? Důvod je prostý. Velkou část půjčovného tvoří služby (finální úpravy, žehlení, čistění, pojištění….) – a ty jsou stejné, ať si půjčíte levné nebo drahé šaty. Pokud si šaty koupíte, není třeba chodit na několik zkoušek, šaty po vás nemusí čistit, upravovat a co je hlavní, máte jistotu, že šaty budou opravu ve 100% stavu. Není ojedinělá situace: V lednu si vyhlédnete šaty, zaplatíte zálohu na zapůjčení v červnu. V květnu si jdete šaty zkusit pro finální úpravu a ejhle. Šaty nejen, že již nejsou sněhově bílé, ale mohou být i natržené či jinak znatelně použité. Co dál? Jste bez šatů, bez zálohy (ta se nikdy v kamenných salónech nevrací) a hledáte na rychlo šaty jiné.

Šaty od nás jsou ušité na míru, tedy padnou dokonale a jsou nové, nezničené a krásné. 

Pak je zde také otázka peněz: Zaplatíte raději 10 tisíc za pronájem na víkend, nebo průměrně 6.000,-Kč za šaty, které budou jen Vaše?

 

Čas a vynaložená energie

Přípravy na svatbu sami o sobě stojí mnoho času, běhání po salónech nestojí o moc méně. Místo toho abyste jezdila z místa na místo, hledala dobré parkování, mrhání dovolené v práci, protože salóny mají stejnou pracovní dobu jako je ta Vaše, tak si večer sednete v klidu u sklenky vína s kamarádkou nebo maminkou a projdete náš web. Nabízíme více než 700 modelů, je tedy opravdu z čeho vybírat :) Máte-li dotaz, napište nám, rádi Vám vše objasníme, nikdy si nemyslete, že ta či ona otázka je hloupá, nebo že nás budete obtěžovat. Neobtěžujete, jsme tu pro Vás! Navíc nejedná jen o jednu návštěvu salónu, ale při půjčování šatů, kromě první zkoušky, musíte do salonu ještě několikrát, minimálně vyzvednout a vrátit šaty a každému bude jedno, jestli máte času na zbyt či nikoli.

 

Pokuty v případě poničení šatů, nebo jejich pozdní vrácení

Většina salónů vám naúčtuje pokutu i za drobné poničení šatů – nejčastěji to je protržení jemného tylu na kraji sukně, čemuž se u venkovní svatby zřejmě nevyhnete, stejně jako pošlapání vlečky a podobně. Takže celou svatbu jen řešíte, abyste si na sukni nešlapala Vy, nebo některý z hostů, aby na Vás nedejbože někdo vylil červené víno, abyste tylovou sukni neprotrhla o bodlák v trávě...... Ze svatby jde hlava kolem již bez těchto starostí. U vlastních šatů takové problémy neřešíte. Ať šaty zničíte nebo nezničíte, jsou Vaše a všem to může být fuk :) Berte také v potaz, že pokud byste šaty omylem zničila a salón by řekl, že taková zničení jsou fatální, bude po Vás požadovat kupní cenu šatů, která může být vymyšlená, to jim nijak nedokážete, kolik šaty stály. Takže budete splácet zbytečně například 90.000,-Kč jen proto, že host na svatbě měl o sklenku více a šaty Vám polil, nebo zašlápl tak nešikovně, až se potrhaly.

 

Šaty vám po svatbě zůstanou

Zatímco po půjčených šatech vám zůstanou jen fotky, vlastní svatební šaty si můžete nechat na památku, nebo je prodat.

Bazarové šaty se v průměru pohybují okolo 5-8.000,-Kč. To znamená, že po svatbě máte velkou šanci prodat šaty nejen za polovinu ceny, ale za cenu nákupní, není výjimkou ani cena vyšší (mnohdy se šaty v aukci vyšplhají na vyšší částku, než za jakou je nevěsty u nás zakoupily.

 

Stále si myslíte, že půjčením šatů opravdu ušetříte? Prohlédněte si svatební šaty, které mohou být jen Vaše!

 

OGRlOTc2OT