INFORMACE

arr3Proč zvolit svatební šaty právě od nás? Styl, kvalita a zpracování   Luxusní svatební šaty od DreamHaus.cz jsou ušity výhradně z... arr3U nás platíte pouze za šaty, za nic jiného Milé zákaznice, ptáte se nás, jak je možné, že jsou naše ceny tak nízké. Je to jednoduché. U nás... arr3Svatební šaty - půjčit nebo koupit? Záludná otázka... Svatební šaty je lepší si zakoupit nebo půjčit?   Zřejmě se domníváte, že...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 2 990 Kč (147 €)
NAŠE CENA 2 990 Kč (147 €)
NAŠE CENA 2 250 Kč (110 €)

ŠATY V AKCI

NAŠE CENA 6 490 Kč (318 €)
NAŠE CENA 5 550 Kč (272 €)
NAŠE CENA 1 590 Kč (78 €)


Proč zvolit svatební šaty právě od nás?

Styl, kvalita a zpracování

 

  • Luxusní svatební šaty od DreamHaus.cz jsou ušity výhradně z nejkvalitnějších materiálů. Tyto materiály jsou lehké, pohodlné, příjemné na dotek a efektní na pohled.
  • Dokonalé střihy, vkusné dekorace a prvotřídní zpracování Vám dodají neopakovatelnou eleganci a styl.
  • Ze širokého výběru, různých typů a střihu si vyberete takové šaty, které se nejlépe hodí pro Vaši postavu a zvýrazní Vaši přirozenou krásu. Díky praktické šněrovačce se svatební šaty přizpůsobí přesně Vaší postavě. 
  • Jednoduše, svatební šaty od DreamHaus.cz budou Vaší vizitkou dokonalé nevěsty. Okouzlíte všechny přítomné a budete přirozenou ozdobou celého svatebního dne a svatebních fotografií.

 

Profesionální přístup a zkušený personál

 

  • Naším cílem je spokojená zákaznice a krásná nevěsta. Nebudeme Vám nutit šaty, které se pro Vás nehodí a nebudeme ani chválit Váš výběr, pokud o něm nebudeme sami 100% přesvědčeni. Budeme se ale maximálně snažit využít svých znalostí a zkušeností a vybrat takové šaty, ve kterých budete vypadat dokonale.
  • Šaty Vám ušijeme přesně na Vaši postavu, abyste se v nich cítila dobře a pohodlně.
  • Vybraný model svatebních šatů si můžete vyměnit za jiný, pokud se v šatech nebudete cítit.

 

Platíte u nás pouze za zboží

 

  • V ceně je u nás opravdu jen materiál a práce, nic jiného. Žádné speciální krabice či lepenky s logy, žádné pronájmy drahých prostor na hlavních třídách a podobně.
  • Naši inspirací je Google a Pinterest, vše co u nás najdete děláme a šijeme přesně dle obrázků. Můžete nám zaslat i své fotografie, šaty Vám ušijeme dle nich. Cena se odvíjí od použitého materiálu, který si také můžete vybrat. Látky nakupujeme v běžných obchodech v ČR. Jakoukoli látku si najdete, z té Vám šaty ušijeme :)

 

 

MmVmN